Menu
×

Taisyklės

Taisyklės

Privalote turėti dokumentus:

Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Nuomojamų automobilių draudimas

Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko draudimas. Draudimas galioja tik Lietuvoje.
DRAUDŽIAMA: Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 EUR bauda.

Nuominininko atsakomybė

Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.

Sugedus automobiliui

Įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

Kitoss aplinkybės

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, Nuomininkas pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, apie tai iš anksto informavęs klientą telefonu ar el. paštu.

Papildoma įranga

 

Papildomų įrenginių kainą nurodytą rezervuojant automobilį.

Automobilio rezervacija

Automobilį galite rezervuoti tel. +3706 8989 322, el. paštu info@airis.lt . Užpildžius rezervacijos formą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieks mūsų darbuotojas telefonu.

Turite klausimų? Rašykite mums: info@airis.lt arba skambinkite tel. +3706 8989 322

Copyright @2017 Airis.lt. All rights reserved